• 10xTEST ANTYGENOWY DO SAMOKONTROLI SARS-COV2 COVID

Symbol: 11674740807
79.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 9978 szt.

Darmowa dostawa od 300 zł

image

10x Test antygenowy 3 w 1 CRDLIGHT Novel Coronavirus.

Test można wykonać na 3 sposoby. Wynik można uzyskać przy pomocy plwociny z gardła, wymazu z nosogardzieli lub wymazu z jamy ustnej i gardła. Odczyt z testu można uzyskać już po 15 minutach. Test o wysokiej czułości, swoistości i dokładności.

Badanie można wykonywać zarówno u osób wykazujących objawy zakażenia (w ciągu pierwszych 7 dni od wystąpienia symptomów), jak i u osób, u których nie występują żadne objawy.

OFERTA DOTYCZY 10 SZT. ZESTAWÓW TESTOWYCH

☑️Test wykrywa najnowsze odmiany Sars-Cov2

☑️Czułość 95,66%

☑️Swoistość 99,17%

☑️Łatwy w użyciu

☑️Szybki wynik (do 15 minut)

☑️Test rekomendowany przez Ministerstwo Zdrowia

image
image

W skład zestawu wchodzą:

  • 10x Test kasetkowy
  • 10x Patyczek do wymazu
  • 10x Probówka do wymazu
  • 10x Bufor
  • Instrukcja w języku polskim (instrukcja użycia testu, specyfikacja, przeznaczenie, środki ostrożności, komponenty zestawu)
image
image

Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją załączoną do zestawu przed użyciem. Próbki, odczynniki i inny wymagany sprzęt należy używać w temperaturze pokojowej. Zestaw należy zużyć natychmiast po otwarciu folii aluminiowej, w warunkach małej wilgotności (poniżej 60%) zużyć w ciągu godziny od otwarcia opakowania.

INTERPRETACJA WYNIKU TESTU

☑️ Pozytywny: Pojawią się dwie linie. Jedna barwna linia powinna znajdować się w regionie kontrolnym (C), a inna widoczna kolorowa linia powinna znajdować się w badanym regionie (T). Pozytywny wynik wykazuje, że w próbce wykryto SARS-CoV-2.

☑️ Negatywny: Jedna barwna linia pojawia się w regionie linii kontrolnej (C). W regionie testowym (T) nie pojawia się żadna linia. Wynik negatywny wskazuje, że antygen SRAS-CoV-2 nie jest obecny w próbce lub jest obecny poniżej wykrywalnego poziomu testu.

☑️ Nieprawidłowy: Linia kontrolna (C) nie pojawia się. Aby można było odczytać wynik testu i uznać za prawidłowo wykonany pojawienie się linii kontrolnej (C) jest wymagane.

Prosimy o uważnie zapoznanie się z instrukcją przed użyciem.

Rodzaj inny
Stan Nowy
Producent CRDLIGHT
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.05
Materiał biologiczny inny
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Ostatnio oglądane produkty